نکات و اصول طراحی کارت ویزیت

نکات و اصول طراحی کارت ویزیت باید رعایت شود تا کارت ویزیت زیبا و خاص باشد بنابراین دقت داشته باشید که برای طراحی یک کارت ویزیت موفق که بهترین کارت ویزیت باشد باید نکات مختلفی را رعایت نمایید و طبق اصولی خاص این فعالیت را ادامه دهید و کارت ویزیت خود را طراحی نمایید دقت داشته باشید که اصول طراحی اصولی پیچیده است و یک گرافیک و طراح میتواند با اصول و منطق بیشتری کارت های ویزیت را طراححی و به مرحله ی چاپ برساند اما شمکا نیز باید نکاتی را رعایت فرمایید و به مواردی دقت داشته باشید و مدیریت این موضوع را برعهده داشته باشید و نظارت های لازم را روی طراحی انجام دهید .

برای این منظور یاید حتما اصولی و نکاتی را بدانید و به آن آگاهی داشته باشید تا در این زمینه موفق باشید و کسب تجربه داشته باشید.

برای طراحی یک کارت ویزیت چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

مشتری ، متقاضی ، مراجعه کننده ی خود را بشناسید

دقت داشته باشید که حوزه ی فعالیت شما میتواند کلیت یک کارت ویزیت را مشخص نماید اگر متقاضی شما بزرگسالان است و فعالیتی مانند وکالت ، ثبت برند و شرکت ، املاک و … دارید با تم کاری خود را بسیار شیک و سنگین انتخاب کنید. نکات و اصول طراحی کارت ویزیت را رعایت نمایید تا بتوانید کارت ویزیت های شیک و زیبا طراحی نمایید .

اما اگر متقاضیان شما کودکان هستند و آموزشگاه های هنری کودکان و … دارید میتوانید تم خود را شاد و متناسب تر انتخاب نمایید .

تناسب رنگی را در نظر داشته باشید

رنگ های دنیای گسترده ای دارند و شما عزیزان میتوانید با انتخاب یک تناسب رنگ جذاب و زیبا و دلنشین به زیبایی و ظاهر کارتهای خود بیشتر رسیدگی نمایید زیرا که رنگ ها و تناسب آنها میتواند در احساس و نگرش و خواسته و نتیجه گیری فرد بیننده تاثیر خوبی داشته باشند بنابراین برای این منظور میتوانید با کارشناسان و طراحان نیز مشورت داشته باشید .

به سایز کارت ویزیت دقت داشته باشید

دقت داشته باشید تا کارت خود را متداول سفارش دهید و طبق سایر متعارف و استاندارد که معمولا 9.5 در 5.5 و 4.5 در 8.5 سانتی‌متر هستند سایز کارت ویزیت خود را تنظیم نمایید . طراحان و چاپخانه ها نیز میتوانند در این راستا به شما کمک کنند تا سایز مناسب تری را برای کارت ویزیت خود انتخاب نمایید .نکات و اصول طراحی کارت ویزیت برای چاپ بسیار مهم هستند و هرچه اصول و نکات با دقت بیشتری رعایت شود نتیجه ی کار زیبا تر ،خاص تر و منحصر به فرد تر خواهد شد.

در برش کارت ها باید دقت داشته باشید

دقت در برش کارت ها باعث میشود تا نوشته‌های کارت ویزیت نزدیک محل برش قرار نگیرند ، چیدمان و ظاهر کارت بهم ریخته و نامرتب نباشدبنابراین طبق استاندار های اصولی باید اقدام به طراحی کارت های ویزیت شود در غیر این صورت در دستگاه های چاپ کارت به درستی برش داده نمیشود.

اصول طراحی کارت ویزیت

از حاشیه استفاده نکنید

امروزه حاشیه برای کارت ویزیت ها مورد پسند و سلیقه ی افراد نمیباشد به همین دلیل باید حتما برای طراحی و چاپ زیبای کارت ویزیت های خود از حاشیه برای کارت ها استفاده نکنید تا مشتری پسند ترر و حرفه ای تر باشد

از فونت مناسب برای خوانا شدن متن استفاده کنید

دقت داشته باشید که هدف از طراحی و چاپ کارت ویزیت ها ارائه ی آدرس ها ، شماره تماس ها ، زمینه های فعالیت هاست بنابراین خوانا بودن نوشته ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و باید همه ی افراد را از کم بینایان و عینکی ها بتوانند به راحتی اطلاعات درج شده روی کارت ها را مطالعه نمایند.

بنابراین از طرح سایه روی نوشته‌ها استفاده نکنید همچنین رنگ کارت و رنگ فونت نیز باید با دقت بالایی به صورت متناسب با خوانایی بالا انتخاب شود.

درج محتوای مهم روی کارت ویزیت

نام برند: نام فرد یا تجارت یا خدمات خود ،حوزه کاری ، اطلاعات تماس وهر آنچه مدنظر دارید … باید به صورت دقیق طراحی شوند و اطلاعاتی را فراموش نکنید .

چاپنیتا آماده ی ارائه ی خدمات در بهترین کیفیت به شما عززیزان میباشد و در این راستا شما را به موفقیت های بزرگ خواهد رساند تا شما عزیزان را یاری نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *